Tarih 23.04.2013
Okuma Sayısı 813
Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim
Video
Akıllı Resim
Ses
Etiketler Dr.Şadi Yazıcı   Erol Kaya   Tuzla Sakaryalılar  
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

MANŞET HABERLER


Tuzla'da Sakaryalılar GecesiTuzla Sakaryalılar Derneği tarafından düzenlenen dayanışma gecesi, nikah sarayında gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz hafta hemşehri dernekleri programları kapsamında düzenlenen Sakaryalılar Gecesi'ne AK Parti İstanbul Mİlletvekili Erol Kaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı ve çok sayıda Tuzla'da yaşayan Sakarya kökenli vatandaş katıldı.

Büyük bir coşkuya sahne olan gecede, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, salona girişinde davetliler tarafından ayakta alkışlandı. Dr.Yazıcı, yaptığı konuşmada, belediye olarak sivil toplum örgütlerine önemli bir destek verdiklerini söyledi. Sivil toplum kuruluşlarının demokrasinin olmazsa olmazlarından olduğuna dikkat çeken Yazıcı, önemli bir misyon üstlendiklerine dikkat çekti.

Daha sonra söz alan AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İstanbulluluk ve Tuzlalılık bilincine vurgu yaptı. Herkesin artık, 'Ben Tuzlalıyım' diyebilmesi gerektiğinin altını çizen milletvekili Kaya, " Artık İstanbullu, Tuzlalı olalım. Yıllardır burada yaşıyoruz. Bir çoğumuz belki de burada doğdu. Ancak yaşadığımız yeri değil, memleketimizi sahipleniyoruz. Oysaki hayatımız İstanbul'de geçiyor. Burada doğuyor, büyüyor ve yine burada ölüyoruz. Ancak yine de İstanbul'lu olamıyoruz." şeklinde konuştu.


1994- 2016 © Duyuru Pendik Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Duyuru Pendik bu sorunluluğu yüklenmez.
Duyuru Pendik Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Üyesidir.

Duyuru Pendik'i Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle